Darčekový poukaz 100€

100.00

Darčekový poukaz v hodnote 100€ na nákup na www.ingvart.sk. Obdarujte svojich blízkych niečím, čo ich naozaj poteší!

Súhlas s obdržaním darčekového poukazu

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Cena celkom:

Popis

Radi by ste svojho blízkeho obdarovali našimi produktami, no máte strach, či sa trafíte? Predsa len, výbavička pre bábätko je niečo, čo by malo ulahodiť vkusu budúcich rodičov. A práve preto vám ponúkame naše darčekové poukazy, ktorými iste potešíte nejednu mamičku alebo budúcu mamičku.

Po zakúpení vám príde okrem potvrdenia objednávky aj  email s odkazom na stiahnutie poukazu v PDF formáte (tento email vám príde až po potvrdení vybavenia objednávky z našej strany, zvyčajne do 1 hodiny) ktorý obsahuje unikátny  zľavový kód v hodnote zakúpeného poukazu. Darčekový poukaz si môžete vytlačiť, alebo ho obdarovanému preposlať na email. Tento zľavový kód si následne môžete uplatniť pri nákupe na našom ehope kedykoľvek počas 1 roka od zakúpenia. Po jednom použití už kupón nie je možné použiť opätovne.

Poukazy platia na všetok sortiment na našom eshope a je možné ich kombinovať s inými kupónmi. Platba za darčekový poukaz je možná len vopred prostredníctvom platobnej brány(dobierka nie je možná, produkt je virtuálny).