Do 7 pracovných dní

Detská bavlnená čelenka Criss Cross

Do 7 pracovných dní

Detská bavlnená čelenka Criss Cross

Ručne šitá detská čelenka Criss Cross je doplnkom, ktorý nielen skvelo vyzerá, ale tiež zahreje detské ušká v chladnejšom počasí.

9.90

Výber bavlny

Baby ružová
Béžová
Biela
Bordová
Čierna
Fialová
Horčicová
Lila
Lososová
Mintová
Modrá
Petrolejová
Piesková
Púdrová
Smotanová
Staroružová
Starozelená
Stredne sivá
Stredne sivá melírovaná
Svestlosivá melírovaná
Svetlá béžová
Svetlosivá
Tmavopetrolejová
Tmavosivá
Tmavostaroružová

Veľkosť

Vymazať

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Cena celkom:

Popis

Vo všeobecnosti platí, že doplnky dotvárajú celý outfit a dávajú mu ten pravý šmrnc a štýl. Pri deťoch však musíme dbať najmä na ich funkčnosť a pohodlnosť. Ak sú však aj štýlové, je to len „čerešnička na torte“. K funkčným, ale zároveň veľmi roztomilým doplnkom rozhodne patria čelenky, ktoré nielen zohrejú detské ušká pred vetrom, či chladom, ale vyčaria úsmev nejednému aj dospelákovi.

Detská bavlnená čelenka Criss Cross je toho jasným dôkazom. Štýlová, jedinečná a ešte k tomu aj neuveriteľne pohodlná. Jej prevedenie, dizajn, či materiál si nezamiluje len dospelák, ale aj váš malý šibal. Je vyrobená z bavlneného úpletu a obsahuje tiež gumičku, čo zaručuje maximálne pohodlie, kvalitu ale aj flexibilitu a preto dlhšiu možnosť využitia. Čelenky sme veľkostiam detských hlávok prispôsobili nie len dĺžkou, ale aj šírkou, aby dokonalo sadli každému dieťatku. Farbu detskej čelenky si môžete zvoliť zo širokej farebnej škály a prispôsobiť ju tak štýlu, či preferencii vášho dieťatka.

Detská bavlnená čelenka Criss Cross a jej vlastnosti:

 • Pre deti od narodenia
 • Materiál: bavlnený úplet (95% bavlna, 5% elastán)
 • Rozmery:
    • Veľkosť 1 (0 – 1 rok) – pre obvod hlavy 36 – 44 cm
    • Veľkosť 2 (1 – 2,5 roka) – pre obvod hlavy 40 – 46 cm
    • Veľkosť 3 (2,5 roka – 4 roky) – pre obvod hlavy 46 – 52 cm

Ďalšie informácie

Výber bavlny

Baby ružová, Béžová, Biela, Bordová, Čierna, Fialová, Horčicová, Lila, Lososová, Mintová, Modrá, Petrolejová, Piesková, Púdrová, Smotanová, Staroružová, Starozelená, Stredne sivá, Stredne sivá melírovaná, Svestlosivá melírovaná, Svetlá béžová, Svetlosivá, Tlmená ružová, Tmavopetrolejová, Tmavosivá, Tmavostaroružová

Veľkosť

1, 2, 3