Detská rastúca postieľka SMART BED 9v1 biela

349.00

Jedinečná detská rastúca postieľka, ktorá rastie spolu s Vašim bábätkom a poskytne mu pohodlie po celé detstvo.

Postieľka rastie s dieťatkom od narodenia a môže byť využívaná až do 10 rokov.

Naše postieľky sú vyrobené z bukového a jaseňového dreva v rôznych farebných prevedeniach a v cene je celá súprava vrátane koliesok a lyžín a taktiež je tu možnosť nastavenia roštu až do troch úrovní.

 

Veľkostný typ

Oval
Oval
65 cm x 76 cm / 125 cm / 173 cm
Round
Round
77 cm x 77cm / 125 cm / 173 cm
Vymazať

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Cena celkom:

Popis

Výhody detskej rastúcej postieľky SMART BED 9v1

Naša detská rastúca postieľka SMART BED 9v1 ponúka množstvo vlastností, funkcií a výhod pre vás a vaše dieťa. Spĺňa ustanovenia všetkých medzinárodných bezpečnostných štandardov, čo zaisťuje bezpečnosť vášho dieťaťa.

Postieľka SMART BED je vyvíjajúca sa posteľ, ktorá rastie s vaším dieťatkom od jeho narodenia do cca 10 rokov. Je vyrobená z kvalitného bukového a jaseňového dreva. Postieľka je výškovo nastaviteľná do troch polôh. Súčasťou balenia sú aj kolieska, či lyžiny na kolísanie a samozrejme všetky komponenty, pomocou  ktorých možno postieľku prestavať na väčšiu pohovku pre deti až do cca 10 rokov. Pomocou koliesok, ktoré je možné i zabrzdiť, možno postieľku jednoducho presúvať po byte.

Detská rastúca postieľka SMART BED 9v1 a jej nadčasový dizajn spĺňa všetky potreby vášho dieťatka v oblasti bezpečnosti ako i jeho komfortu.

Pomocou jednoduchého návodu rýchlo a elegantne zostaví našu postieľku každý rodič. K montáži budete potrebovať len skrutkovač.

K detskej postieľke Smart bed Oval a Smart bed Round je dostupná široká škála doplnkov, textilu a matracov.

 

Set obsahuje komponenty, z ktorých možno vyskladať :

1. mini kolísku – ideálna prvá postieľka pre vaše bábätko, vďaka ktorej bude mať pocit, že ste blízko počas jeho sladkého spánku. Jej osobitý tvar vytvára útulné hniezdo a poskytne vášmu dieťatku pocit bezpečia. S nastaviteľnými polohami výšky, ako aj schopnosťou rastu s vaším dieťatkom je vhodná od narodenia do cca 6 mesiacov.

2. skrinku s dvomi poličkami (stredná časť postieľky), ktorá môže v čase využívania mini kolísky v najmenšom tvare slúžiť na ukladanie detských vecí, prípadne ako prebaľovací pult.

3.-6. detskú postieľku vhodnú od narodenia do cca 18 mesiacov s odnímateľnými  bočnicami pre prípad, že by ste postieľku chceli mať prirazenú k manželskej posteli a mať tak dieťatko v tesnej blízkosti a pritom si zachovať svoje pohodlie vo vašej posteli.

7. detskú pohovku v úplnej veľkosti využiteľnú od cca 3 rokov do 10 rokov, ktorá počas dňa môže slúži ako útulný gauč pre deti.

8.-9. dve štýlové kreslá so stolíkom, ktoré poslúžia ako dizajnový kus nábytku do vášho domova.

Rozmery postieľky SMART BED ROUND

Rozmery postieľky SMART BED OVAL

CHARAKTERISTIKA DETSKEJ RASTÚCEJ POSTIEĽKY SMART BED 9v1

 • Našu multifunkčnú postieľku SMART BED charakterizuje predovšetkým jej minimalistický, elegantný a moderný dizajn.
 • Oválny dizajn postieľky poskytne vášmu dieťatku pocit bezpečia a vytvorí pohodlné a upokojujúce prostredie, v ktorom môže bezpečne oddychovať a sladko spať.
 • Nestiesňuje vaše dieťatko, ako je tomu  v tradičných hranatých detských postieľkach.
 • Pomocou koliesok (možno ich aj zabrzdiť) možno postieľku ľahko presúvať po celom byte.
 • Vďaka tomu, že postieľka nemá rohy, nie len, že šetrí miesto vo vašom byte, ale eliminuje možnosť zranenia o ostré hrany.
 • Nastaviteľná výška roštu do troch pozícií pre zníženie záťaže na chrbticu rodičov pri vkladaní a vyberaní dieťatka z postieľky.
 • Jednoduchá montáž a demontáž.
 • Spĺňa všetky medzinárodné bezpečnostné štandardy.
 • Vyrobená z pevného, odolného bukového a jaseňového  dreva.
 • Kvalitná povrchová úprava, ktorá zabraňuje poškrabaniu a uľahčuje udržiavanie.
 • K našim postieľkam si okrem matracu nemusíte dokupovať už nič navyše. Balenie obsahuje všetky komponenty k tomu, aby ste z nich vyskladali všetky ponúkané variácie.
 • Postieľku je možno zakúpiť vo viacerých farebných prevedeniach, ktoré dopĺňajú dizajn detskej izbičky.
 • Postieľka váži cca 24 kg.
 • Výška roštu aj s matracom od zeme bez pridaných lyžín alebo koliesok je 31cm, 43cm a 56cm. S pridaním lyžín alebo koliesok je potrebné prirátať ešte cca 6cm

 

Detská rastúca postieľka SMART BED 9v1 a jej zloženie

Detský nábytok je vyrobený z bukového a jaseňového dreva s povrchovou úpravou.

Odporúčanie

V prípade, že máte vo vašej domácnosti dostatočný priestor, odporúčame postieľku SMART BED ROUND, avšak ak dostatok miesta nemáte, postieľka SMART BED OVAL je skvelá voľba.

Výrobca

LLC Ingvart, Ukrajina

Ďalšie informácie

Hmotnosť 23 kg
Rozmery 90 × 60 × 40 cm
Veľkostný typ

Oval, Round

Možno by sa Vám páčilo…