Do 7 pracovných dní

Detský jarný/jesenný set (čiapka a nákrčník) – Mia

Do 7 pracovných dní

Detský jarný/jesenný set (čiapka a nákrčník) – Mia

Detský set – čiapka, nákrčník sa perfektne hodí do jarného/jesenného počasia. Rôzne farby a prevedenia zaručujú nenapodobiteľný štýl a kvalitný materiál zas pohodlnosť.

24.90

Výber bavlny

Baby ružová
Béžová
Biela
Bordová
Čierna
Fialová
Horčicová
Lila
Lososová
Mintová
Modrá
Petrolejová
Piesková
Púdrová
Smotanová
Staroružová
Starozelená
Stredne sivá
Stredne sivá melírovaná
Svestlosivá melírovaná
Svetlá béžová
Svetlosivá
Tmavopetrolejová
Tmavosivá
Tmavostaroružová

Veľkosť

Vymazať

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Cena celkom:

Popis

Vhodný výber oblečenia je niekedy aj pre dosplákov veľký problém. Stretávame sa pri ňom s niekoľkými faktormi, ktoré musíme brať do úvahy. Sú nimi napr. počasie, materiál, či pohodlie. O čosi viac to platí pri deťoch. Veľkým nepriateľom pri výbere je prechodné obdobie, ktoré nám dáva jednoznačne zabrať. V mnohých prípadoch si s ním nevieme poradiť a často volíme prvky, ktoré dieťatko zbytočne prehrievajú, alebo naopak je mu zima.

Detský jarný/jesenný set – čiapka a nákrčník Mia je v tomto ohľade vynikajúcou voľbou. Jeho kvalitný materiál – bavlnený úplet zaručuje nielen pohodlnosť, ale aj vynikajúcu elasticitu, takže na detskú hlávku padne ako uliaty. Zbytočne dieťatko neprehrieva, ale pritom zabezpečuje, aby jeho ušká a hlavička boli v teple. Prechodnú čiapku a nákrčník je vhodné používať na jar, či jeseň. Nákrčník je na uväzovanie, takže si ho môžete regulovať a viazať podľa potreby. Set šatky a čiapky Mia obsahuje aj mašličku, vďaka ktorej pôsobí veľmi roztomilo a jemne. Je štýlovým doplnkom, ktorý zaručene nikto neprehliadne a vyšperkuje detský outfit do dokonalosti.

Detský set – čiapka a nákrčník je možné zakúpiť len spolu a v rovnakej farbe. Na výber je množstvo farebných variantov a štyri dizajnové prevedenia (Noel, Noel street, Mia, Ninka).

Detský jarný/jesenný set – čiapka a nákrčník Mia a jeho vlastnosti:

 • Pre deti od narodenia
 • Materiál: bavlnený úplet (95% bavlna, 5% elastán)
 • Rozmery čiapky:
    • Veľkosť 1 – 0 – 6 mesiacov
    • Veľkosť 2 – 6 mesiacov – 1 rok
    • Veľkosť 3 – 1 rok – 2 roky
    • Veľkosť 4 – 2 roky – 3,5 roka
    • Veľkosť 5 – 3,5 roka – 5 rokov

Pranie a údržba:
– prať pri teplote do 30 °C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá

Ďalšie informácie

Výber bavlny

Baby ružová, Béžová, Biela, Bordová, Čierna, Fialová, Horčicová, Lila, Lososová, Mintová, Modrá, Petrolejová, Piesková, Púdrová, Smotanová, Staroružová, Starozelená, Stredne sivá, Stredne sivá melírovaná, Svestlosivá melírovaná, Svetlá béžová, Svetlosivá, Tlmená ružová, Tmavopetrolejová, Tmavosivá, Tmavostaroružová

Veľkosť

1, 2, 3, 4, 5