Do 7 pracovných dní

Detský vafle podbradník s volánom

Do 7 pracovných dní

Detský vafle podbradník s volánom

Detský vafle podbradník s volánom pomôže pri kŕmení a prerezávaní zúbkov. Kvalitné ručne šité slintáčiky mnohých tvarov, farieb a vzorov.

29.90

Farba bavlny vafle

Levanduľová
Biela
Smotanová
Púdrová
Staroružová
Tmavostaroružová
Tehlová
Lososová
Piesková
Baby modrá
Tmavopetrolejová
Petrolejová
Bordová
Horčicová
Svetlosivá
Tmavosivá
Tmavomodrá
Mintová
Starozelená
Vymazať

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Cena celkom:

Popis

Kŕmenie dieťatka nemusí vždy dopadnúť podľa našich predstáv. Často sa stáva, že jedlo skončí skôr na oblečení ako na tanieri, alebo v ústach. V tomto často prehratom boji je však veľkým pomocníkom práve slintáčik, ktorý vášho drobca ochráni pred všakovakými dobrotami.

Rastúci vafle podbradník s volánom je tou správnou voľbou. Vďaka uväzovaniu na krku ho využijete dlho nielen pri kŕmení, ale aj pri dojčení, či tečení sliniek z rastúcich zúbkov. Je vyrobený zo 100% bavlny, takže dieťatko nikde neškriabe a zabezpečuje mu pohodlie a komfort. Vďaka kvalitnému materiálu má slinták výborné sacie vlastnosti, čo sa hodí pri rôznych druhoch príkrmov či nadmernom slintaní. Okrem svojej hlavnej funkcie je vďaka unikátnemu prevedeniu s volánom štýlovým doplnkom, ktorý vyniká svojou roztomilosťou. Na jeho výnimočnosti pridáva aj možnosť výberu z rôznych farieb, či vzorov, ktoré sú len „čerešničkou na torte“. Podbradník je skvelý pomocník, ktorý by vo vašej výbavičke rozhodne nemal chýbať.

Charakteristika podbradníka a jeho vlastnosti:

  • rastúci (uväzovanie)
  • materiál: 100% bavlna

Pranie a údržba:

  • prať pri teplote 30 °C

Ďalšie informácie

Farba bavlny vafle

Levanduľová, Biela, Smotanová, Púdrová, Staroružová, Tmavostaroružová, Tehlová, Lososová, Piesková, Baby modrá, Tmavopetrolejová, Petrolejová, Bordová, Horčicová, Svetlosivá, Tmavosivá, Tmavomodrá, Mintová, Starozelená