2-5 dní

Drevená montessori hojdačka SwingMe – biela/dúha

139.90

Rozvíjajte u vašich detí motoriku a rovnováhu pomocou Montessori hojdačky SwingMe. Funkčná a unikátna hračka s originálnym dizajnom, ktorá vaše dieťatko zaručene zabaví

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Cena celkom:

Popis

Hra je jedna z najdôležitejších potrieb dieťaťa, vďaka ktorej spoznáva svet, ľudí okolo seba, učí sa, čo je dobré, čo je zlé. Je preto veľmi dôležité vytvárať pre deti prostredie a podmienky, v ktorých môžu túto potrebu čo najlepšie a najkvalitnejšie rozvíjať. Túto potrebu efektívne uspokojujú Montessori hračky, keďže spájajú zábavu s edukáciou. Funkčným a hravým spôsobom rozvíjajú motoriku, pohyblivosť, samostatnosť, a takisto kreativitu, či myslenie.

Jednou z nich je aj Montessori hojdačka SwingMe ktorá je funkčnou a unikátnou pomôckou pri emocionálnom a zmyslovom vývoji u dieťaťa. Pozitívne vplýva na jeho motorický rozvoj, rovnováhu, a takisto pomáha rozvíjať a zlepšovať kreativitu, hravosť, samostatnosť a odvahu.
Hojdačka SwingMe vyniká svojou funkčnosťou. Môžete ju totiž použiť nielen ako hojdačku, ale aj ako preliezku, šmykľavku, alebo skrýšu a to len jednoduchým pretočením.

Montessori hojdačka SwingMeoriginálny tvardizajn z dielne Ingvart, čím sa zároveň stáva moderným, jednoduchým a štýlovým doplnkom. Je vyrobená z vysokokvalitného materiálu – jelšovej preglejky. Ponúkame ju v 6 farebných prevedeniach  a tak si „na svoje“ príde naozaj každý. Farby sú hypoalergénne a vhodné pre detské hračky a nábytok. Je potrebné myslieť na to, že pri drevenom prevedení sa môžu jednotlivé časti hojdačky líšiť. Na obidvoch koncoch a po stranách hojdačky sú umiestnené úchyty, ktoré slúžia na jej jednoduchú manipuláciu, či prenášanie po detskej izbičke. Sú poistkou pre detičky a zaisťujú stabilitu hojdačky. Hojdačku SwingMe môžete kombinovať s Piklerovej trianglom ClimbMe, a takisto doskou SlideMe a vytvoriť funkčný set, ktorý zaručene vaše dieťatko zabaví.

Drevená montessori hojdačka SwingMe a jej charakteristika:
– vhodné pre deti od 1 roka
– rozmery: 85 cm x 40 cm x 40 cm
– zloženie: jelšová preglejka
– nosnosť: 120 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Drevená montessori hojdačka SwingMe – biela/dúha”