Do 7 pracovných dní

Hracia podložka velvet Mušľa

Do 7 pracovných dní

Hracia podložka velvet Mušľa

Nádherná hracia podložka velvet Mušľa z matného velvetu je vhodnou voľbou do detskej izbičky, či kútika napríklad pod baldachýn, ako dizajnová podložka na fotenie, či jednoducho ako hrejivý koberec.

99.90

Farba matného velvetu

Biela
Mintová
Modrá
Petrolejová
Piesková
Staroružová
Stredne sivá
Svetlá béžová
Svetlosivá
Tmavostaroružová
Tmavozelená
Vymazať

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Cena celkom:

Popis

Detská izbička by mala byť miestom, ktoré bude pre dieťatko nielen bezpečné, či funkčné, ale aj pohodlné. O pohodlie v detskom kráľovstve sa starajú tiež doplnky ako podložky, či koberce. Zabezpečujú útulný a mäkučký priestor na hranie a sú aj unikátnymi prvkami, ktoré izbičku skvele doplnia a oživia.

Detská hracia podložka velvet Mušľa je toho jasným príkladom. Je to jedinečný a vkusný doplnok, ktorý si vaše dieťatko zamiluje na prvý pohľad. Jej dizajn a prevedenie dodá izbičke štýl a kvalitný materiál navyše zabezpečí, že sa dieťatko bude cítiť ako na obláčiku. Tento hrací koberček je skvelý nielen do detskej izbičky, ale aj do hracieho kútika napr. pod baldachýn. Hracia podložka Mušľa je vyrobená z luxusného materiálu, velvet, ktorý zaručuje nielen kvalitu, ale aj perfektné pohodlie. Na výber je množstvo farebných variantov, takže mušľu môžete jednoducho zladiť s ostatnými prvkami v detskom kráľovstve.

Hracia podložka velvet Mušľa a jej vlastnosti

Charakteristika:
– vhodná pre deti od narodenia
– rozmery: priemer 112 × 90 cm
– zloženie: 100 % polyester
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať vcelku pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá.

Ďalšie informácie

Farba matného velvetu

Biela, Candy, Mintová, Modrá, Petrolejová, Piesková, Staroružová, Stredne sivá, Svetlá béžová, Svetlosivá, Tmavostaroružová, Tmavozelená