2-5 dní

Montessori domčeková polica Woodle – prírodné drevo/sivá

249.90

Rozvíjajte u detí samostatnosť a kreativitu vďaka Montessori domčekovej polici Woodle. Ako regál na obľúbené hračky, knižnica, či domček pre bábiky. Všetky hračky na dosah!

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Cena celkom:

Popis

Je dôležité dbať o to, aby sa dieťa stretávalo s podnetmi, ktoré rozvíjajú jeho fantáziukreativitu, pretože aj vďaka nim sa učí samostatnosti, odvahe a hravosti. Jedným zo spôsobov, ako ho v tom podporiť, je ponúknuť mu dané podnety vo forme hračiek, ktoré budú tieto zručnosti prehlbovať. Patria medzi ne napr. Montessori prvky, ktoré sú skvelými pomocníkmi v učení samostatnosti, pohyblivosti, či v rozvíjaní fantázie a kreativity.

Do tejto skupiny pomôcok môžeme zaradiť aj Montessori domčekovú policu Woodle z dielne Ingvart, ktorá v detskom kráľovstve zaručene nesmie chýbať. Má všestranné využitie a dočiahne na ňu aj ten najmenší návštevník detskej izbičky. Môžete ju využiť ako regál na obľúbené hračky, knižnicu, alebo ako domček pre bábiky. Vďaka tomu, že výška poličiek je prispôsobená deťom a tak na ktorúkoľvek ľahko dosiahnu, Woodle rozvíja samostatnosť a podnecuje rozhodovanie dieťatka v tom, s ktorou hračkou sa zahrá. Domčeková polica slúži aj ako štýlová dekorácia do detskej izbičky, ktorá ju zútulní a vyšperkuje do dokonalosti. Je vyrobená z kvalitnej jelšovej preglejky, dokonale hladká a opracovaná a v našej ponuke ju nájdete v rôznych farebných prevedeniach, pričom si vyberáte farbu samotného domčeka a takisto aj jeho nožičiek a zadnej strany.

Vlastnosti:

  • rozmery: šírka 85 cm, výška 93 cm, hĺbka 25 cm
  • zloženie: jelšová preglejka
  • všetky spojovacie prvky sú zapustené
  • vyžaduje montáž
  • prírodné drevo môže spôsobiť rôzne sfarbenie na povrchu, čo je jeho prirodzená vlastnosť

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Montessori domčeková polica Woodle – prírodné drevo/sivá”