1 kus - okamžité odoslanie

Mušelínový baldachýn s volánom - smotanová - SKLADOM

1 kus - okamžité odoslanie

Mušelínový baldachýn s volánom - smotanová - SKLADOM

Vytvorte vášmu dieťatku čarovný priestor na spanie, hranie, či odpočinok pomocou nášho mušelínového baldachýnu s volánom, s dĺžkou 220 cm (od obruče po zem) a s možným predĺžením o ďalších 50 cm

129.90

Skladom (dodanie 3-5 pracovných dní)

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Cena celkom:

Popis

Baldachýn mušelínový s volánom vytvorí vášmu dieťatku čarovný priestor na spanie, hranie, či odpočinok. Dá sa zavesiť nad detskú postieľku, neskôr nad detskú posteľ, alebo do hracieho kútika, či na záhradu. Rozvíja detskú predstavivosť a poskytne dieťatku pocit ochrany a súkromia, keď to práve potrebuje. Zároveň počas dňa tlmí svetlo v izbe, preto prispieva k zlepšeniu spacích návykov.

Baldachýn z mušelínu šijeme v dĺžke 220 cm (od obruče po zem). Ak máte v domácnosti vysoké stropy môžete si ho predĺžiť o ďalších 50 cm vďaka šnúre, ktorá je k nemu dodávaná (od stropu po obruč je približne 30-50 cm). Maximálna dĺžka baldachýnu je 300-320 cm. Súčasťou baldachýnu je kruhová konštrukcia – obruč o priemere 50 cm, vďaka ktorej si baldachýn drží svoj tvar.

K zaveseniu budete potrebovať háčik upevniteľný do stropu (s hmoždinkou), ktorý nájdete v každých stavebninách a nie je súčasťou balenia. Na háčik zavesíte baldachýn pomocou textilnej slučky, ktorá je jeho súčasťou.

Prajete si baldachýn inej dĺžky alebo inej farby? Napíšte nám.

Pre dosiahnutie dokonalého efektu odporúčame baldachýn napariť žehličkou.

Mušelínový baldachýn charakteristika:
– vhodné pre deti od narodenia
– rozmery: dĺžka 220 cm od obruče po zem, priemer kruhu 50 cm,
– zloženie: 100% bavlna (mušelín)
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, žmýkať do 800 ot / min., nepoužívať chlór ani bielidlá
– možno sušiť v sušičke pri nízkej teplote (max. 60ºC), žehliť pri strednej teplote (max. 150ºC)

Ďalšie informácie

Rozmery 220 cm
Farba mušelínu

Biele trojuholníčky na svetlosivom, Biela, Smotanová, Pudrová, Staroružová, Lososová, Tmavostaroružová, Levanduľová, Bordová, Tehlová, Béžová, Horčicová, Svetlosivá, Tmavosivá, Baby modrá, Tmavomodrá, Mintová, Starozelená, Petrolejová, Tmavopetrolejová, Zlaté bodky na bielom, Čierne bodky, Čierne bodky na žltom, Tehlové vyšívané kvietky, Čierne trojuholníčky, Zlaté bodky na horčicovom, Zlaté bodky na tehlovom, Modrá s pierkami, Natur, Zelená so srdiečkami