Perová zavinovačka mušelínová s volánom

Perová zavinovačka mušelínová s volánom

Perová zavinovačka mušelínová s volánom plnená husacím perím o rozmere 80 x 80cm upokojí  vaše dieťatko a navodí mu pocit bezpečia a istoty

84.90

Farba vnútornej strany

Biele trojuholníčky na svetlosivom
Čierne bodky
Čierne bodky na žltom
Čierne trojuholníčky
Levanduľová
Tehlová
Tehlové vyšívané kvietky
Biela
Smotanová
Pudrová
Staroružová
Tmavostaroružová
Lososová
Béžová
Horčicová
Bordová
Svetlosivá
Tmavosivá
Modrá
Tmavomodrá
Mintová
Starozelená
Petrolejová
Tmavopetrolejová
Zelená so srdiečkami
Natur
Modrá s pierkami

Farba vonkajšej strany

Biele trojuholníčky na svetlosivom
Čierne bodky
Čierne bodky na žltom
Čierne trojuholníčky
Levanduľová
Tehlová
Tehlové vyšívané kvietky
Zlaté bodky na bielom
Zlaté bodky na horčicovom
Zlaté bodky na tehlovom
Biela
Smotanová
Pudrová
Staroružová
Tmavostaroružová
Lososová
Béžová
Horčicová
Bordová
Svetlosivá
Tmavosivá
Baby modrá
Tmavomodrá
Mintová
Starozelená
Petrolejová
Tmavopetrolejová
Modrá s pierkami
Zelená so srdiečkami
Natur
Vymazať

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Cena celkom:

Popis

Perová zavinovačka/perinka poskytuje dieťatku pocit istoty a bezpečia ako v brušku, uľahčuje jeho prenášanie a v neposlednom rade napomáha k správnemu vývoju chrbtice dieťatka.  Je potvrdené, že zavinovanie v prvých mesiacoch života dieťatka veľmi pozitívne pôsobí na jeho vývoj. Zavinovačka slúži na upokojenie nervového systému dieťatka a pomáha mu udržovať telesnú teplotu.

Výhody perovej zavinovačky z mušelínu

Naše perové zavinovačky sme sa snažili vytvoriť tak, aby boli nie len praktické pre bábätko a pre vás, ale potešili aj vaše oko a zároveň ste si ich mohli zladiť s našimi ostatnými textíliami. Na výber vám ponúkame farbu vnútornej aj vonkajšej strany, preto si môžete zvoliť zavinovačku dvojfarebnú, ale aj jednofarebnú a zároveň vám na zavinovačku našijeme volánik vo farbe vonkajšej strany. Veľkorysý rozmer našej zavinovačky(80 x 80cm) vám zaručí jej využitie po dlhú dobu. Povrch zavinovačky tvorí úžasný prémiový mušelín(100% bavlna) a vyplnená je kvalitným husacím perím(300g). Husacie perie má výborné tepelné vlastnosti, v lete chladí a v zime hreje a zároveň si drží svoj tvar. Pred zavinutím dieťatka do perovej zavinovačky treba perie vždy natriasaním sklepať do rohu, v ktorom bude uložená hlavička dieťatka. Poťah zavinovačky obsahuje zips, takže si ho viete kedykoľvek pohodlne zvliecť a oprať. Vnútorný vankúš plnený perím neodporúčame prať. Naše mušelínové zavinovačky môžete používať obojstranne.

Ku každej našej zavinovačke dostanete 2 mašle na uväzovanie. Je len na vás, či budete používať obe, alebo si jednu necháte ako náhradnú. Farba mašle je štandardne podľa farby vonkajšej strany zavinovačky, ale ak si prajete farbu (jednej alebo oboch) z vnútornej strany zavinovačky, napíšte nám to prosím do poznámky k objednávke. Ak si prajete farbu mašlí úplne inú, ako ste si vybrali na zavinovačku, napíšte nám názov farby do poznámky k objednávke(z výberu farieb pri vašej zavinovačke).

V prípade, že si prajete vnútornú alebo vonkajšiu stranu zavinovačky z klasickej bavlny, vyberte si prosím farbu/vzor z výberu pri bavlnenej zavinovačke a napíšte nám do poznámky k objednávke, ktorú stranu si prajete bavlnenú (nezabudnite aj názov látky).

Pokiaľ by ste si radi k perovej zavinovačke zakúpili ďalší samostatný návlek, navštívte prosím sekciu Návleky, kde nájdete samostatné návleky k našim perovým vankúšom.

Perová zavinovačka mušelínová a jej vlastnosti

Charakteristika:
– rozmery: 80×80 cm (+volán 5 cm)
– zloženie: poťah 100% bavlna, výplň 300g husacie perie
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať len poťah pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá, nežmýkať

Ďalšie informácie

Farba vnútornej strany

Biele trojuholníčky na svetlosivom, Čierne bodky, Čierne bodky na žltom, Čierne trojuholníčky, Levanduľová, Tehlová, Tehlové vyšívané kvietky, Biela, Smotanová, Pudrová, Staroružová, Tmavostaroružová, Lososová, Béžová, Horčicová, Bordová, Svetlosivá, Tmavosivá, Modrá, Tmavomodrá, Mintová, Starozelená, Petrolejová, Tmavopetrolejová, Zelená so srdiečkami, Natur, Modrá s pierkami

Farba vonkajšej strany

Biele trojuholníčky na svetlosivom, Čierne bodky, Čierne bodky na žltom, Čierne trojuholníčky, Levanduľová, Tehlová, Tehlové vyšívané kvietky, Zlaté bodky na bielom, Zlaté bodky na horčicovom, Zlaté bodky na tehlovom, Biela, Smotanová, Pudrová, Staroružová, Tmavostaroružová, Lososová, Béžová, Horčicová, Bordová, Svetlosivá, Tmavosivá, Baby modrá, Tmavomodrá, Mintová, Starozelená, Petrolejová, Tmavopetrolejová, Modrá s pierkami, Zelená so srdiečkami, Natur