Perová zavinovačka vafle s volánom

Perová zavinovačka vafle s volánom

Vafle perová  zavinovačka plnená husacím perím o rozmere 80 x 80 cm upokojí  vaše dieťatko a navodí mu pocit bezpečia a istoty

84.90

Farba vnútornej (bavlnenej) strany

Biele bodky na sivom
Biele kvety
Burgundy kvety
Eukalyptus
Hviezdičky sivé na bielom
Les na bielom
Lúka
Magnólia
Mango
Ruže
Ružové lupene
Ružovofialové kvety
Safari
Srdiečka biele na sivom
Srnky na hnedom
Svetlá béžová
Terrazzo
Tmavostaroružové kvety
Vintage ruže
Fialové kvety na bielom
Vetvičky
Čierne trojuholníčky
Trojuholníčky na tehlovom
Biela
Smotanová
Púdrová
Baby ružová
Staroružová
Béžová
Modrá
Mintová
Starozelená
Tmavopetrolejová
Svetlosivá
Stredne sivá
Korunky ružové na bielom
Kytica kvetov na svetlosivom
Čierne bodky na bielom
Pierka ružovo-žlté na bielom
Ružové ruže na bielom

Farba vonkajšej (vafle) strany

Biela
Smotanová
Piesková
Svetlosivá
Tmavosivá
Lososová
Pudrová
Staroružová
Tmavostaroružová
Mintová
Starozelená
Tmavopetrolejová
Baby modrá
Petrolejová
Levanduľová
Tmavomodrá
Horčicová
Bordová
Vymazať

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Cena celkom:

Popis

Perová zavinovačka poskytuje dieťatku pocit istoty a bezpečia ako v brušku, uľahčuje jeho prenášanie a v neposlednom rade napomáha k správnemu vývoju chrbtice dieťatka.  Je potvrdené, že zavinovanie v prvých mesiacoch života dieťatka veľmi pozitívne pôsobí na jeho vývoj. Zavinovačka slúži na upokojenie nervového systému dieťatka a pomáha mu udržovať telesnú teplotu.

Výhody perovej zavinovačky

Naše perové zavinovačky sme sa snažili vytvoriť tak, aby boli nie len praktické pre bábätko a pre vás, ale potešili aj vaše oko a zároveň ste si ich mohli zladiť s našimi ostatnými textíliami. Na výber vám ponúkame farbu vnútornej aj vonkajšej strany, preto si môžete zvoliť zavinovačku dvojfarebnú, ale aj jednofarebnú a zároveň vám na ňu našijeme volánik vo farbe vonkajšej strany. Veľkorysý rozmer našej zavinovačky(80 x 80 cm) vám zaručí jej využitie po dlhú dobu. Povrch zavinovačky tvorí prémiová bavlna vafle(100% bavlna), vnútornú stranu 100% bavlna a vyplnená je kvalitným husacím perím(300 g). Husacie perie má výborné tepelné vlastnosti, v lete chladí a v zime hreje a zároveň si drží svoj tvar. Pred zavinutím dieťatka do perovej zavinovačky treba perie vždy natriasaním sklepať do rohu, v ktorom bude uložená hlavička dieťatka. Poťah zavinovačky obsahuje zips, takže si ho viete kedykoľvek pohodlne zvliecť a oprať. Vnútorný vankúš plnený perím neodporúčame prať.

Ku každej našej zavinovačke dostanete 2 mašle na uväzovanie. Je len na vás, či budete používať obe, alebo si jednu necháte ako náhradnú. Farba mašle je štandardne podľa farby vonkajšej strany zavinovačky, ale ak si prajete farbu (jednej alebo oboch) z vnútornej strany zavinovačky, napíšte nám to, prosíme, do poznámky k objednávke. Ak si prajete farbu mašlí úplne inú, ako ste si vybrali na zavinovačku, napíšte nám názov farby do poznámky k objednávke(z výberu farieb pri vašej zavinovačke).

V prípade, že si prajete vnútornú alebo vonkajšiu stranu zavinovačky z mušelínu, vyberte si prosím farbu/vzor z výberu pri mušelínovej zavinovačke a napíšte nám do poznámky k objednávke, ktorú stranu si prajete mušelínovú(nezabudnite aj názov látky)

Pokiaľ by ste si radi k perovej zavinovačke zakúpili ďalší samostatný návlek, navštívte prosím sekciu Návleky, kde nájdete samostatné návleky k našim perovým vankúšom.

Perová zavinovačka vafle a jej vlastnosti

Charakteristika:
– rozmery: 80×80 cm (+ volán 5 cm)
– zloženie: poťah 100% bavlna, výplň 300 g husacie perie
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať len poťah pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá, nežmýkať

Ďalšie informácie

Farba vnútornej (bavlnenej) strany

Biele bodky na sivom, Biele kvety, Burgundy kvety, Eukalyptus, Hviezdičky sivé na bielom, Les na bielom, Lúka, Magnólia, Mango, Ruže, Ružové lupene, Ružovofialové kvety, Safari, Srdiečka biele na sivom, Srnky na hnedom, Svetlá béžová, Terrazzo, Tmavostaroružové kvety, Vintage ruže, Fialové kvety na bielom, Vetvičky, Čierne trojuholníčky, Trojuholníčky na tehlovom, Biela, Smotanová, Púdrová, Baby ružová, Staroružová, Béžová, Modrá, Mintová, Starozelená, Tmavopetrolejová, Svetlosivá, Stredne sivá, Korunky ružové na bielom, Kytica kvetov na svetlosivom, Čierne bodky na bielom, Pierka ružovo-žlté na bielom, Ružové ruže na bielom

Farba vonkajšej (vafle) strany

Biela, Smotanová, Piesková, Svetlosivá, Tmavosivá, Lososová, Pudrová, Staroružová, Tmavostaroružová, Mintová, Starozelená, Tmavopetrolejová, Baby modrá, Petrolejová, Levanduľová, Tmavomodrá, Horčicová, Bordová