Do 7 pracovných dní

Pletenec velvet PREMIUM

Do 7 pracovných dní

Pletenec velvet PREMIUM

Ochranný mantinel do postieľky v tvare pletenca v exkluzívnom prevedení z velvetu

74.90129.90

Farba velvet pletenca

Kombinácia farieb
Smotanová
Modrá

Rozmer pletenca

Vymazať

Kombinácia farieb

V prípade, že ste si zvolili kombináciu farieb, prosíme, uveďte 3 farby z našej ponuky, ktoré budú na pletenci. V prípade, že chcete pletenec dvojfarebný, uveďte dvakrát tú farbu, ktorá má prevažovať

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Cena celkom:

Popis

Ochranný zapletaný mantinel-pletenec velvet slúži ako ochranca vášho dieťatka v postieľke a zároveň ako štýlový doplnok do detskej izby. Ponúkame ho v rôznych farebných prevedeniach, vybrať si môžete jednofarebný, dvojfarebný, či trojfarebný. Kombinácia farieb je len na vás a ostatných doplnkoch do vašej detskej postieľky. Vďaka mäkkosti nášho mantinelu sa nemusíte obávať zranenia vášho dieťatka o bočnice, keď bude v noci cestovať po postieľke. Jeho najväčšou výhodou je, že sa o tyče postieľky nemusí nijak priväzovať a i napriek tomu drží namieste. Keď prestanete pletenec v postieľke využívať ako mantinel, jednoducho si ho zmotáte a využijete v detskom kútiku ako príjemnú mäkkú sedaciu podložku. Mantinel ponúkame v rastúcej alternatíve k našim Smart Bed postieľkam, ale aj v štandarde v 10 dĺžkach (od 180 cm do 360 cm). Samozrejme, na želanie vám ušijeme aj dĺžku podľa požiadavky.

Pletenec PREMIUM je z exkluzívneho velvetu, ktorý dodá vašej posieľke punc luxusu.

Rastúci pletenec do posteľky Smart bed je pletenec vhodný do všetkých rozšírení Smart Bed postieľky. Skladá sa z dvoch flexibilných dielov. Dlhšia časť (Round 250 cm, Oval 230 cm) sa stlačením vtesná do prvej postieľky/hniezda a zároveň jemným natiahnutím sedí do strednej postieľky bez bočnice. Vďaka prídavnému dielu pletenca (50 cm) pokryje celú postieľku, pokiaľ ju máte vo verzií s bočnicou. Rovnako sedí aj do najväčšieho rozšírenia postieľky/pohovky. Prídavný pletený diel sa dá v čase keď ho nepoužívate v postieľke využiť ako praktický mantinel  na posteľ, či gauč.

Rastúci pletenec do  hranatej posteľky 120×60 je pletenec, ktorý svojou dĺžkou pokryje celú postieľku a skladá sa z dvoch dielov. Kratší diel (100 cm) si môžete podľa potreby odobrať, ak používate postieľku bez bočnice.

Pletenec velvet a jeho vlastnosti

Charakteristika:
– vhodný pre deti od narodenia
– rozmery: 180 – 360×17×7 cm
– zloženie: poťah 100% polyester, výplň 100% antialergické polyesterové duté vlákno
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, žmýkať do 800 ot / min., nepoužívať chlór ani bielidlá
– sušiť odkvapkávaním v zavesenej polohe, nesušiť v sušičke, nečistiť chemicky

Pri výbere kombinácia farieb nezabudnite prosím uviesť vybrané farby do textových polí.

Ďalšie informácie

Farba velvet pletenca

Kombinácia farieb, Smotanová, Modrá

Rozmer pletenca

380 cm, 400 cm, Rastúci k hranatej postieľke 120×60 (220 cm + 100 cm), Rastúci k postieľke Nika Baby (250 cm + 50 cm), Rastúci k postieľke Nika Junior (260 cm + 80 cm), Rastúci k postieľke Oval (230 cm + 50 cm), Rastúci k postieľke Round (250 cm + 50 cm), 180 cm, 200 cm, 220 cm, 240 cm, 260 cm, 280 cm, 300 cm, 320 cm, 340 cm, 360 cm