Do 7 pracovných dní

Pletený vankúš Twist

Do 7 pracovných dní

Pletený vankúš Twist

Pletený vankúš Twist je originálny dekoračný vankúšik, ktorý sa hodí do každého interiéru. Spestrite atmosféru vašej domácnosti a vyberte si z mnohých farebných prevedení a štýlov.

49.90

Výber bavlny

Baby ružová
Béžová
Biela
Bordová
Čierna
Fialová
Horčicová
Lila
Lososová
Mintová
Modrá
Petrolejová
Piesková
Púdrová
Smotanová
Staroružová
Starozelená
Stredne sivá
Stredne sivá melírovaná
Svestlosivá melírovaná
Svetlá béžová
Svetlosivá
Tmavopetrolejová
Tmavosivá
Tmavostaroružová
Vymazať

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Cena celkom:

Popis

Jedným z významných doplnkov v domácnosti sú vankúše. Dotvárajú celú atmosféru v miestnosti a podčiarkujú jej útulnosť a štýl. V súčasnosti ich môžete nájsť v mnohých prevedeniach, farbách, či materiáloch.

Pletený vankúš Twist je unikátny dekoračný prvok, ktorý svojim štýlovým tvarom zaujme na prvý pohľad. Môžete ho umiestniť na gauč, či posteľ, avšak vďaka svojmu modernému dizajnu bude vyzerať veľmi vkusneštýlovo naozaj kdekoľvek. V detskom kráľovstve môže slúžiť ako unikátna dekorácia, ktorú vaše dieťatko môže neskôr využiť ako skvelú detskú hračku. Uzlový vankúš svojim neobvyklým tvarom vytvára závan sviežosti a originality, ktorý zažiari v každom interiéri.

Pletený vankúš Twist je vyrobený z bavlneného úpletu, ktorý zaručuje pružnosť a kvalitu. V našej ponuke ho nájdete v mnohých farebných prevedeniach, takže ho môžete zladiť s akýmkoľvek interiérovým dizajnom. Okrem farby si takisto môžete vybrať aj z rôznych prevedení (Ball, Twist, Flat, Ring).

Pletený vankúš Twist a jeho vlastnosti

Charakteristika:

– vhodný pre deti od narodenia

– rozmery: 40 × 40 cm

– zloženie: poťah 95% bavlna + 5 % elastán, výplň 100% antialergické polyesterové duté vlákno

– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:

– prať pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, žmýkať do 800 ot / min., nepoužívať chlór ani bielidlá

–  nesušiť v sušičke, nečistiť chemicky

Ďalšie informácie

Výber bavlny

Baby ružová, Béžová, Biela, Bordová, Čierna, Horčicová, Lososová, Mintová, Modrá, Petrolejová, Piesková, Púdrová, Smotanová, Staroružová, Starozelená, Stredne sivá, Stredne sivá melírovaná, Svestlosivá melírovaná, Svetlá béžová, Svetlosivá, Tlmená ružová, Tmavopetrolejová, Tmavosivá, Tmavostaroružová