Dobrý deň %name%,

ďakujeme Vám za nákup v našom obchode INGVART. Teší nás, že ste si vybrali práve nás a urobíme všetko pre to, aby sme Vás nesklamali.

Tento e-mail je iba potvrdenie, že Vaša objednávka prebehla úspešne a bola prijatá do nášho systému. Hneď ako bude vybavená a bude pre Vás pripravená / odoslaná, pošleme Vám ďalší e-mail.

Vašu objednávku by sme mali vyexpedovať najneskôr do 5 pracovných dní, ak je tovar na sklade.  Napriek našej snahe doručovať objednaný tovar čo najskôr, vybavovanie Vašej objednávky sa môže predĺžiť vzhľadom na aktuálnu dostupnosť tovaru na našich skladoch a u našich dodávateľov. V prípade problému s dostupnosťou objednaných produktov alebo prekročenia udávanej dodacej lehoty Vás budeme kontaktovať. O vyexpedovaní Vašej objednávky Vás budeme informovať e-mailom.

Majte prosím na pamäti, že všetky textílie vyrábame ručne priamo k objednávke a dona dodania je vždy uvedená pri každom produkte

Aktuálny stav vybavovania Vašej objednávky si môžete preveriť v pracovných dňoch od 8.00 – 16.30 hod. na telefónnom čísle: +421 910 633 336

Číslo Vašej objednávky: %order_id%
(Ak nám pri akejkoľvek otázke ohľadom Vašej objednávky uvediete aj toto číslo, uľahčí nám to prácu.)
Dátum a čas prijatia objednávky: %order_date%