Do 7 pracovných dní

Set bavlnených obliečok – vankúš 90 × 70 cm a paplón 140 × 200 cm

74.90

Unikátne detské obliečky ideálne do detskej postieľky. Vyrobené zo 100 % bavlny priamo na Slovensku. Skvelý set pre nový vzhľad vášho vankúša a paplóna

Farba bavlny

Biele bodky na sivom
Biele kvety
Burgundy kvety
Eukalyptus
Hviezdičky sivé na bielom
Les na bielom
Lúka
Magnólia
Mango
Ruže
Ružové lupene
Ružovofialové kvety
Safari
Srdiečka biele na sivom
Srnky na hnedom
Svetlá béžová
Terrazzo
Tmavostaroružové kvety
Vintage ruže
Biela
Smotanová
Baby ružová
Púdrová
Staroružová
Svetlosivá
Stredne sivá
Béžová
Modrá
Mintová
Starozelená
Tmavopetrolejová
Čierne trojuholníčky
Trojuholníčky na tehlovom
Vetvičky
Fialové kvety na bielom
Kytica kvetov na svetlosivom
Ružové ruže na bielom
Čierne bodky na bielom
Korunky ružové na bielom
Vymazať

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Cena celkom:

Popis

Detská posteľná bielizeň je pre pohodlie dieťatka veľmi dôležitá. Ovplyvňuje jeho komfort a pohodlie. To, že sa dieťatko bude cítiť ako v bavlnke sa odzrkadlí nielen na jeho spokojnosti, ale aj kvalite spánku.

Set bavlnených obliečok v rozmeroch 90 × 70 cm a 140 × 200 cm je jasnou voľbou pre vankúšik a detskú perinku patriacu detičkám od 4 – 5 roka. Rovnako sa zapáči aj dospelákom, ktorí hľadajú kvalitné a štýlové obliečky, ktoré dodajú šmrnc ich spálni. Obsahujú pevný skrytý zips, ktorý zaručuje pohodlné a rýchle navliekanie/zvliekanie či pranie. Materiál detských obliečok je zo 100 % bavlny, ktorá sa postará o to najväčšie pohodlie a ich vzhľad zas o to, aby vyzerali ako štýlový doplnok. Ponúkame vám na výber množstvo farebných variantov a je len nás aký si zvolíte. Môžete ich zladiť s iným príslušenstvom v detskej postieľke a vytvoriť úžasnú a štýlovú kombináciu.

Obliečky na váš rozmer – Pokiaľ si prajete ušiť obliečky na váš rozmer paplóna a vankúša a ich rozmery zároveň nie sú väčšie ako nami ponúkané rozmery obliečok, objednajte si tento produkt a do poznámky k objednávke nám, prosíme, uveďte rozmer vášho paplóna a vankúša. Pokiaľ je ich rozmer väčší, kontaktujte nás pre individuálne necenenie.

K obliečkam ponúkame aj kvalitnú výplň, aby ste tak mali kompletné vybavenie do postieľky práve od nás.

Set bavlnených obliečok – vankúš 90 × 70 cm a paplón 140 × 200 cm a jeho vlastnosti

Charakteristika:
– rozmery: paplón 140 × 200 cm, vankúš 90 × 70 cm
– zloženie: 100 % bavlna, zips
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá

 

Ďalšie informácie

Farba bavlny

Biele bodky na sivom, Biele kvety, Burgundy kvety, Eukalyptus, Hviezdičky sivé na bielom, Les na bielom, Lúka, Magnólia, Mango, Ruže, Ružové lupene, Ružovofialové kvety, Safari, Srdiečka biele na sivom, Srnky na hnedom, Svetlá béžová, Terrazzo, Tmavostaroružové kvety, Vintage ruže, Biela, Smotanová, Baby ružová, Púdrová, Staroružová, Svetlosivá, Stredne sivá, Béžová, Modrá, Mintová, Starozelená, Tmavopetrolejová, Čierne trojuholníčky, Trojuholníčky na tehlovom, Vetvičky, Fialové kvety na bielom, Kytica kvetov na svetlosivom, Ružové ruže na bielom, Čierne bodky na bielom, Korunky ružové na bielom