Tylové nebesá s bavlnenou mašľou

Do 25 pracovných dní

Tylové nebesá s bavlnenou mašľou

Tylové nebesá s bavlnenou mašľou a s dĺžkou 150 až 175 cm vytvoria vášmu dieťatku čarovný priestor na spanie, hranie, či odpočinok.  Vďaka držiaku pre nebesá  sa dajú ľahko zavesiť nad detskú postieľku a vytvoria mu tak jeho malé kráľovstvo.

49.90

Farba tylu

Baby ružová
Biela
Modrá
Púdrovoružová
Staroružová
Béžová
Starozelená
Svetlosivá
Tmavosivá

Vzorkovník látok

Farba bavlnenej mašle

Magnólie
Makovičky
Mango
Fialové kvety na bielom
Vetvičky
Kytica kvetov na bielom
Kytica kvetov na svetlosivom
Pivonky
Ružové ruže na bielom
Biela
Smotanová
Baby ružová
Púdrovoružová
Staroružová
Béžová
Stredne sivá
Svetlosivá
Modrá
Mintová
Starozelená
Tmavopetrolejová

Vzorkovník látok

Vymazať

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Cena celkom:

Popis

Tylové nebesá s bavlnenou mašľou vytvoria vášmu dieťatku čarovný priestor na spanie, hranie, či odpočinok.  Vďaka držiaku pre nebesá  sa dajú ľahko zavesiť nad detskú postieľku a vytvoria mu tak jeho malé kráľovstvo.  Nebesá rozvíjajú detskú predstavivosť a poskytnú dieťatku pocit ochrany a súkromia, keď to práve potrebuje. Zároveň počas dňa tlmí svetlo v izbe, preto prispieva k zlepšeniu spacích návykov.

Nebesá sú v dĺžke 150-175 cm(postupne sa do oblúka predlžujú smerom dozadu) a  viete si zvoliť zvlášť farbu nebies a zvlášť farbu bavlnenej mašle. Mašľa je k nebesiam prišitá a teda nie je odnímateľná. Dĺžku nebies si viete vďaka posúvateľnému držiaku pre nebesá regulovať podľa potreby.

Tylové nebesá, ako aj ostatné textílie, sú šité na Slovensku, šikovnými rukami našich krajčírok a zodpovedajú norme Oeko-Tex standard 100

Upozornenie: k upevneniu nebies je potrebný SMART BED držiak na nebesá alebo kolotoč

Tylové nebesá s bavlnenou mašľou charakteristika:
– vhodné pre deti od narodenia
– rozmery: dĺžka 150-175 cm
– zloženie: nebesá mäkký tyl (100% polyester), mašľa 100% bavlna
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať zvlášť vo vrecúšku pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nežmýkať,  nepoužívať chlór ani bielidlá. Tyl je náchylný na zatrhávanie očiek.

Majte prosím na pamäti, že všetky textílie vyrábame ručne priamo k objednávke, doba dodania je 15-20 pracovných dní od objednania.

 

Ďalšie informácie

Farba tylu

Baby ružová, Biela, Modrá, Púdrovoružová, Staroružová, Béžová, Starozelená, Svetlosivá, Tmavosivá

Farba bavlnenej mašle

Magnólie, Makovičky, Mango, Fialové kvety na bielom, Vetvičky, Kytica kvetov na bielom, Kytica kvetov na svetlosivom, Pivonky, Ružové ruže na bielom, Biela, Smotanová, Baby ružová, Púdrovoružová, Staroružová, Béžová, Stredne sivá, Svetlosivá, Modrá, Mintová, Starozelená, Tmavopetrolejová