Tylové nebesá

39.90

Tylové nebesá s dĺžkou 150 až 175cm vytvoria vášmu dieťatku čarovný priestor na spanie, hranie, či odpočinok.  Vďaka držiaku SMART BED pre nebesá sa dajú ľahko zavesiť nad detskú postieľku a vytvoria mu tak jeho malé kráľovstvo.

Farba tylu

Baby ružová
Biela
Modrá
Púdrovoružová
Staroružová
Béžová
Starozelená
Svetlosivá
Tmavosivá

Vzorkovník látok

Vymazať

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Cena celkom:

Popis

Tylové nebesá vytvoria vášmu dieťatku čarovný priestor na spanie, hranie, či odpočinok.  Vďaka držiaku pre nebesá  sa dajú ľahko zavesiť nad detskú postieľku a vytvoria mu tak jeho malé kráľovstvo.  Nebesá rozvíjajú detskú predstavivosť a poskytnú dieťatku pocit ochrany a súkromia, keď to práve potrebuje. Zároveň počas dňa tlmí svetlo v izbe, preto prispieva k zlepšeniu spacích návykov.

Nebesá sú v dĺžke 150-175 cm(postupne sa do oblúka predlžujú smerom dozadu) a v prípade, že máte záujem aj o mašľu na nebesá, doporučujeme vám kúpu tylových nebies s bavlnenou alebo mušelínovou mašľou, kde si môžete zvoliť zvlášť farbu nebies a zvlášť farbu mašle. Dĺžku nebies si viete vďaka posúvateľnému držiaku pre nebesá regulovať podľa potreby.

Tylové nebesá, ako aj ostatné textílie, sú šité na Slovensku, šikovnými rukami našich krajčírok a zodpovedajú norme Oeko-Tex standard 100

Upozornenie: k upevneniu nebies je potrebný SMART BED držiak na nebesá alebo kolotoč

Tylové nebesá charakteristika:
– vhodné pre deti od narodenia
– rozmery: dĺžka 150-175cm
– zloženie: mäkký tyl (100% polyester)
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať zvlášť vo vrecúšku pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nežmýkať,  nepoužívať chlór ani bielidlá. Tyl je náchylný na zatrhávanie očiek.

Majte prosím na pamäti, že všetky textílie vyrábame ručne priamo k objednávke, doba dodania je 15-20 pracovných dní od objednania.

Ďalšie informácie

Farba tylu

Baby ružová, Biela, Modrá, Púdrovoružová, Staroružová, Béžová, Starozelená, Svetlosivá, Tmavosivá