Tylový baldachýn Mia s korunkou

Tylový baldachýn Mia s korunkou

Podporte fantáziu u svojich detí. Tylový baldachýn Mia s korunkou je nielen rozprávkový, ale vyniká svojou roztomilosťou a štýlom. Vyberte si svoju farbu a vytvorte ním správnu atmosféru

214.90

Farba tylu

Pudrovoružová
Candy
Biela
Modrá
Baby ružová
Staroružová
Béžová
Starozelená
Svetlosivá
Tmavosivá

Farba korunky

Strieborná
Svetloružová
Azurová
Kráľovská modrá
Tmavoružová
Vymazať

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Cena celkom:

Popis

Fantázia sprevádza život vášho dieťatka každý deň. Deti vďaka nej vidia veci, ktoré v „dospeláckom“ živote zostávajú nepovšimnuté. Z hračiek sa stávajú príšerky, skrýše, či iné fantazijné postavičky. Inak tomu nie je ani pri detskom baldachýne, ktorý u dospelých predstavuje výrazný doplnok, a u detí naopak skvelé miesto na úkryt pred príšerami, či zloduchmi.

Tylový baldachýn Mia je nielen skvelou skrýšou v detských predstavách, ale aj unikátnym doplnkom, ktorý v detskej izbe vytvorí neopísateľnú atmosféru. Je výrazný a všimne si ho naozaj každý. Na prvý pohľad môžete spozorovať jeho kvalitnýkrásny materiál, z ktorého srší romantickosťroztomilosť, pričom však na druhej strane pôsobí štýlovoelegantne. Môžete ho využiť na viacero spôsobov. Jedným z nich je umiestniť baldachýn nad postieľku, kde vytvorí prítmie, čo pozitívne vplýva na zdravý a pokojný spánok dieťatka. Druhou možnosťou je zavesiť ho do detského kútika nad hraciu podložku, čím sa vytvorí unikátne miesto na hranie, alebo čítanie rozprávok.

Baldachýn Mia je šitý šikovnými rukami našich krajčírok z materiálu jemný tyl, ktorý je vzdušný, nekrčivý a veľmi štýlový.

Na výber máte rôzne farebné prevedenia, čiže baldachýn môžete kombinovať s iným príslušenstvom v detskej izbičke a vytvoriť vhodné farebné kombinácie. K baldachýnu prislúcha aj korunka, ktorá je len „čerešničkou na torte“. Dotvára celkový vzhľad baldachýnu a spolu s ňou pôsobí ešte o čosi rozprávkovejšie. Farbu korunky si takisto môžete zvoliť podľa vlastných predstáv a vytvoriť kombináciu prislúchajúcu výbavičke v detskej izbe. Stužky k baldachýnu štandardne farebne dolaďujeme k farbe tylu, ak si však prajete inú farbu, kontaktujte nás.

K zaveseniu budete potrebovať háčik upevniteľný do stropu(s hmoždinkou), ktorý nájdete v každých stavebninách a nie je súčasťou balenia.

Tylový baldachýn Mia je unikátnym kúskom, ktorý zaručene „vyrazí“ dych každému návštevníkovi detského kráľovstva.

Tylový baldachýn Mia s korunkou a jeho charakteristika:
– vhodné pre deti od narodenia
– rozmery: dĺžka 240 cm (možné predĺženie vďaka pridanému lanku o ďalších 75 cm), priemer obruče 64 cm,
– zloženie: mäkký tyl – 100% polyester
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– len suché čistenie

Ďalšie informácie

Farba tylu

Pudrovoružová, Candy, Biela, Modrá, Baby ružová, Staroružová, Béžová, Starozelená, Svetlosivá, Tmavosivá

Farba korunky

Strieborná, Svetloružová, Azurová, Kráľovská modrá, Tmavoružová

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Tylový baldachýn Mia s korunkou”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *