Do 7 pracovných dní

Velvet mantinel do postieľky SMART BED

Do 7 pracovných dní

Velvet mantinel do postieľky SMART BED

Velvet mantinel do rastúcej postieľky SMART BED

79.90

Farba velvetu

Matná svetlá béžová
Matná tmavostaroružová
Matná biela
Matná staroružová
Matná piesková
Matná mintová
Matná modrá
Matná stredne sivá
Matná svetlosivá
Matná petrolejová
Matná tmavozelená
Lesklá smotanová
Lesklá modrá

Rozmer vašej postieľky

Vymazať

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Cena celkom:

Popis

Velvet mantinel slúži na ochranu vášho dieťatka v postieľke. Slúži zároveň ako štýlový doplnok do detskej izby. Ponúkame ho v rôznych farebných a materiálových prevedeniach a zladiť si ho viete s našimi ostatnými textíliami. Vďaka mäkkosti nášho mantinelu sa nemusíte obávať zranenia vášho dieťatka o bočnice, keď bude počas spánku cestovať po postieľke. Keďže aj my sme rodičia, mantinel sme vyvinuli tak, aby naozaj spĺňal potreby vás a vášho dieťatka a nemuseli ste postieľku premeriavať a obávať sa, či vám mantinel veľkostne do postieľky sadne a či nebudú niektoré časti postieľky nechránené. Mantinel si môžete vybrať k našim SMART BED postieľkam (Oval aj Round), ak si však prajete inú veľkosť, určite nás kontaktujte a radi ušijeme mantinel priamo do vašej postieľky.

Keďže vieme, že množstvo rodičov si postieľku na istý čas prisúva k posteli, jeden z dielov mantinelu pokrýva práve odnímateľnú bočnicu postieľky, vďaka čomu mantinel viete využívať s bočnicou aj bez. Mantinel SMART BED je zároveň rastúci, takže ho viete použiť v MINI,  MIDI aj MAXI verzii.  Mantinel sa k postieľke uväzuje pevnými šnúrkami, ktoré sú upevnené dole aj hore, čo zabraňuje zošmyknutiu mantinelu a môžete si byť istý, že vaše dieťatko ochráni pred nárazom kedykoľvek.

Velvet mantinel a jeho vlastnosti

Charakteristika:
– rozmery: k postieľkam SMART BED, výška cca 27 cm
– zloženie: poťah 100% polyester, výplň vatelín
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá, nežmýkať

 

Ďalšie informácie

Farba velvetu

Matná svetlá béžová, Matná tmavostaroružová, Matná biela, Matná staroružová, Matná piesková, Matná mintová, Matná modrá, Matná stredne sivá, Matná svetlosivá, Matná petrolejová, Matná tmavozelená, Lesklá smotanová, Lesklá modrá

Rozmer vašej postieľky

SMART BED Oval, SMART BED Round