Zavinovačka mušelínová

Zavinovačka mušelínová

Obojstranná mušelínová zavinovačka o rozmere 80 x 80 cm upokojí  vaše dieťatko a navodí mu pocit bezpečia a istoty

49.90

Farba vnútornej strany

Biele trojuholníčky na svetlosivom
Čierne bodky
Čierne bodky na žltom
Čierne trojuholníčky
Levanduľová
Tehlová
Tehlové vyšívané kvietky
Biela
Smotanová
Pudrová
Staroružová
Tmavostaroružová
Lososová
Béžová
Horčicová
Bordová
Svetlosivá
Tmavosivá
Modrá
Tmavomodrá
Mintová
Starozelená
Petrolejová
Tmavopetrolejová
Zelená so srdiečkami
Natur
Modrá s pierkami

Farba vonkajšej strany

Biele trojuholníčky na svetlosivom
Čierne bodky
Čierne bodky na žltom
Čierne trojuholníčky
Levanduľová
Tehlová
Tehlové vyšívané kvietky
Zlaté bodky na bielom
Zlaté bodky na horčicovom
Zlaté bodky na tehlovom
Biela
Smotanová
Pudrová
Staroružová
Tmavostaroružová
Lososová
Béžová
Horčicová
Bordová
Svetlosivá
Tmavosivá
Baby modrá
Tmavomodrá
Mintová
Starozelená
Petrolejová
Tmavopetrolejová
Modrá s pierkami
Zelená so srdiečkami
Natur
Vymazať

Medzisúčet:

Spolu za doplnky:

Cena celkom:

Popis

Zavinovačka mušelínová poskytuje dieťatku pocit istoty a bezpečia ako v brušku,  uľahčuje jeho prenášanie a v neposlednom rade napomáha k správnemu vývoju chrbtice dieťatka.  Je potvrdené, že zavinovanie v prvých mesiacoch života dieťatka veľmi pozitívne pôsobí na jeho vývoj. Zavinovačka slúži na upokojenie nervového systému dieťatka a pomáha mu udržovať telesnú teplotu.

Výhody zavinovačky z mušelínu

Naše zavinovačky sme sa snažili vytvoriť tak, aby boli nie len praktické pre bábätko a pre vás, ale potešili aj vaše oko a zároveň ste si ich mohli zladiť s našimi ostatnými textíliami. Na výber vám ponúkame farbu vnútornej aj vonkajšej strany. Môžete zvoliť zavinovačku dvojfarebnú ale aj jednofarebnú. Veľkorysý rozmer našej zavinovačky(80 x 80 cm) vám zaručí jej využitie po dlhú dobu. Povrch zavinovačky tvorí prémiový mušelín(100% bavlna) a vyplnená je kvalitným vatelínom, ktorý má výborné tepelné vlastnosti a zároveň si drží svoj tvar. Našu mušelínovú zavinovačku môžete používať obojstranne.

Ku každej našej zavinovačke dostanete 2 mašle na uväzovanie. Je len na vás, či budete používať obe, alebo si jednu necháte ako náhradnú. Farba mašle je štandardne podľa farby vonkajšej strany zavinovačky, ale ak si prajete farbu (jednej alebo oboch) z vnútornej strany zavinovačky, napíšte nám to prosíme do poznámky k objednávke. Ak si prajete farbu mašlí úplne inú, ako ste si vybrali na zavinovačku, napíšte nám názov farby do poznámky k objednávke(z výberu farieb pri vašej zavinovačke).

V prípade, že si prajete vnútornú alebo vonkajšiu stranu zavinovačky z klasickej bavlny, vyberte si prosím farbu/vzor z výberu pri bavlnenej zavinovačke a napíšte nám do poznámky k objednávke, ktorú stranu si prajete bavlnenú (nezabudnite aj názov látky)

Zavinovačka mušelínová a jej vlastnosti

Charakteristika:
– rozmery: 80 x 80 cm
– zloženie: poťah 100% bavlna, výplň vatelín
– materiál zodpovedá norme Oeko-Tex standard 100

Pranie a údržba:
– prať vcelku pri teplote do 30 ° C, používať jemné pracie prostriedky, nepoužívať chlór ani bielidlá, nežmýkať

 

Ďalšie informácie

Farba vnútornej strany

Biele trojuholníčky na svetlosivom, Čierne bodky, Čierne bodky na žltom, Čierne trojuholníčky, Tehlová, Tehlové vyšívané kvietky, Biela, Smotanová, Pudrová, Staroružová, Tmavostaroružová, Lososová, Béžová, Horčicová, Bordová, Svetlosivá, Tmavosivá, Modrá, Tmavomodrá, Mintová, Starozelená, Petrolejová, Tmavopetrolejová, Zelená so srdiečkami, Natur, Modrá s pierkami

Farba vonkajšej strany

Biele trojuholníčky na svetlosivom, Čierne bodky, Čierne bodky na žltom, Čierne trojuholníčky, Levanduľová, Tehlová, Tehlové vyšívané kvietky, Zlaté bodky na bielom, Zlaté bodky na horčicovom, Zlaté bodky na tehlovom, Biela, Smotanová, Pudrová, Staroružová, Tmavostaroružová, Lososová, Béžová, Horčicová, Bordová, Svetlosivá, Tmavosivá, Baby modrá, Tmavomodrá, Mintová, Starozelená, Petrolejová, Tmavopetrolejová, Modrá s pierkami, Zelená so srdiečkami, Natur